Zakładanie ogrodów

Zapraszam do korzystania z nowej odsłony serwisu "Project Garden”

Czytaj

Usługi minikoparką

Minikoparka umożliwia łatwe prace w miejscach tródnodostępnych

Czytaj

Usługi Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • W ofercie posiadamy dostawę i położenie trawy z rolki. Dlaczego warto położyć trawnik z rolki? Jest kilka powodów. Przede wszystkim bardzo szybki efekt wizualny. Ważniejszym jednak powodem jest uzyskanie trwałego, odpornego i ładnego trawnika. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału i odpowiedniej technologii produkcji darni....

  • Zieleń miejska jest bardzo ważnym elementem urbanistycznym zarówno pod względem estetycznym, ochrony powietrza jak i ochrony przed hałasem. Należy też przytoczyć rolę rekraacyjną terenów zieleni. Podobne zadania pełni też zieleń drogowa. Szczególnie przy dużych węzłach komunikacyjnych powstających dróg ekspresowych i autostrad. 

  • Oprócz usług wykonawczych oferujemy Państwu wykonanie projektu terenów zieleni przez wykwalifikowanych inżynierów-architektów krajobrazu. Współpracujemy ze świetnymi pracowniami projektowymi. Szczególnie możemy polecić pracownię Green Plan prowadzoną przez Panią Edytę Czech.

  • Oferujemy Państwu systemy automatycznego nawadniania nasadzeń i trawników. Taki system pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ przez cały rok komputer steruje podawaniem wody w regularnych cyklach i w czasie zapotrzebowania roślin. Woda jest równomiernie doprowadzona do każdego fragmentu ogrodu, co pozwala dobrze ją wykorzystać...

  • Prowadzimy usługi maszyną wielofunkcyjną AVANT 520+. Jest to maszyna wyposażona  w wiele narzędzi: koparka, ładowarka, zamiatarka, niwelator glebowy i wiele innych. Zaletą tej maszyny są małe gabaryty i duża zwrotność w  miejscach trudnodostępnych. Polecamy.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów